بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

 

پس از انتخاب یک محصول خوب، بیشترین دغدغه مشتریان، خدمات پس از فروش یا همان نگهداری و پشتیبانی نرم افزار است. تربیت یک تیم مجرب و متخصص با ویژگیهای اخلاقی و رفتاری مناسب که بتواند با حفظ حرمت و ایجاد اعتماد و آرامش خاطر برای مشتریان، پاسخگوی مشکلات و ابهامات باشد، از جمله برنامه‌هایی است که همواره در دستور کار شریف 24 بوده است. شریف 24 خدمات پشتیبانی را بعنوان یکی از مراحل اصلی چرخه حیات محصول و پل ارتباطی پایدار با مشتریانش می داند و همواره تمام تلاش خود را بکار گرفته تا با رفع ابهامات و مشکلات، شرایط لازم برای استفاده کاملتر مشتریان از راهکارها و امکانات نرم‌افزار فراهم گردد.


روش های پشتيبانی شريف 24 :

 

خدمات پس از فروش تلفنی :

در اکثر موارد، سوالات مشتریان از طریق تماس تلفنی با واحد پشتیبانی پاسخ داده خواهد شد و مشکل ایجاد شده به سرعت رفع می شود.

واحد پشتیبانی با بهره گیری از کارشناسان مجرب ، در ساعات کاری از طریق تلفن مشغول ارایه خدمات پشتیبانی و مشاوره هستند. وجود این سرویس که روزانه ده ها تماس مشتریان را پاسخگو است سبب اعتماد مشتری و رفع اشکال احتمالی در کوتاه ترین مدت است.

کارشناسان واحد پشتیبانی آمادگی ارائه پشتیبانی تلفنی در ارتباط با کلیه سوالات و اشکالات را دارا می باشند. مشترک می‌تواند از خدمات واحد پشتیبانی متشکل از پرسنل مجرب و متخصص که مسئولیت پاسخگویی به سئوالات و رفع مشکلات احتمالی مشترک را در ساعات اداری برعهده دارند، استفاده نماید.

فرآيند ارائه نسخ جديد نرم افزار:

با گذر زمان و با جدید تر و بروز شدن سیستم های عامل نسخه های نرم افزار نیز بروز رسانی شدند و تمام کاربرانی که قبلا مجموعه های نرم افزاری شریف را خریداری کرده اند می توانند با مراجعه به بخش دانلودها، نسخه آپدیت شده محصول خود را دریافت کنند.

دريافت نقطه نظرات کاربران و بکارگيری آن در جهت بهبود عملکرد محصولات

تلاش برای بهبود مستمر کیفیت محصولات وخدمات ارایه شده به مشتریان برای افزایش رضایت ‌مندی آنان یکی ازاصول اصلی فعالیتهای شریف 24 محسوب می شود.